Mladá společnost se zkušeným týmem odborníků

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející konstrukční kancelář, kterou tvoří ucelený a stále se rozšiřující tým schopných a zkušených techniků s erudicí v designu, ergonomii, konstrukci, výpočtech, analýzách a zkouškách. Společnost působí na trhu od roku 2016 a od té doby vyrostla z úzkého kolektivu nadšených specialistů ve významného poskytovatele všeobecných inženýrských služeb.
Zabýváme se rovněž vlastními projekty v oblasti Unmanned Aerial Vehicles, tedy UAV a pustili jsme se do velké věci, vyvíjíme obojživelné záchranářské vozidlo.

Jsme moderní konstrukční kancelář, kterou tvoří ucelený a stále se rozšiřující tým schopných a zkušených techniků s erudicí v designu, ergonomii, konstrukci, výpočtech, analýzách a zkouškách.

LEADING US FORWARD.

Curabitur vulputate arcu odio, ac facilisis diam accumsan ut. Ut imperdiet et leo in vulputate. Curabitur vulputate arcu odio, ac facilisis diam accumsan ut. Ut imperdiet et leo in vulputate. Curabitur vulputate arcu odio, ac facilisis diam accumsan ut. Ut imperdiet et leo in vulputate.

VEDOU NÁS VPŘED.

Naše zkušené vedení kombinuje dlouholeté zkušenosti, hluboké odborné znalosti a vizi, která je zaměřena na svět před námi.

Předčíme vaše očekávání

U nás v NST je kvalita na prvním místě, protože věříme, že kvalitně odvedená práce je zárukou spokojenosti zákazníků. A o to nám jde především, chceme být pro naše zákazníky dlouhodobý partner, partner, na kterého se můžete za každých okolností spolehnout. Partner, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

2016

Rok založení

35

Zaměstnanců

50+

Realizovaných projektů

Klademe důraz na profesionální, inovativní a procesní přístup k realizaci projektů.

Václav Zajíc, MBA, Projektový manažer