A young company with a team of experienced professionals

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející konstrukční kancelář, kterou tvoří ucelený a stále se rozšiřující tým schopných a zkušených techniků s erudicí v designu, ergonomii, konstrukci, výpočtech, analýzách a zkouškách. Společnost působí na trhu od roku 2016 a od té doby vyrostla z úzkého kolektivu nadšených specialistů ve významného poskytovatele všeobecných inženýrských služeb.
Zabýváme se rovněž vlastními projekty v oblasti Unmanned Aerial Vehicles, tedy UAV a pustili jsme se do velké věci, vyvíjíme obojživelné záchranářské vozidlo.

We are an up-to-date engineering office. Our team consists of skilled engineers with erudition in design, ergonomics, construction and analysis.

LEADING US FORWARD.

Curabitur vulputate arcu odio, ac facilisis diam accumsan ut. Ut imperdiet et leo in vulputate. Curabitur vulputate arcu odio, ac facilisis diam accumsan ut. Ut imperdiet et leo in vulputate. Curabitur vulputate arcu odio, ac facilisis diam accumsan ut. Ut imperdiet et leo in vulputate.

THEY LEAD US.

Our management is a combination of years of experience, expertise,  and future-focused vision.

We emphasize a professional, innovative and procedural approach to project implementation.

Václav Zajíc, MBA, Project manager

we will exceed your expectations

Quality is our number one priority as we realize that quality is a key element of clients' satisfaction.  And that is what we are after - being a long-term partner you can rely on under any circumstances. A partner to help you achieve your goals.

2016

Founded

35

Team members

50+

Projects

Collaboration

We are here to help you with your unique project!

SEND A Rfq