Václav Zajíc

Ředitel konstrukce
vzajic@nstech.cz
+420 602 749 317

Odbornost a zkušenosti

Václav Zajíc působí v průmyslu od roku 1980, kdy ukončil vysokoškolské studium v oboru Stavba letadel na Vojenské akademii v Brně. Začátek své procesní kariery zahájil na pozici konstruktéra v LETu Kunovice a při odchodu v roce 1992 zastával funkci Vedoucího projektu kluzáků. Stál u zrodu společnosti EVEKTOR, kde funkci ředitele společnosti vykonával 25 let. Společnost si pod jeho vedením postupně vybudovala kapacity a schopnosti na komplexní vývoj a výrobu letadel od kategorie UL až po letadla kategorie GA - s oprávněním DOA a oprávněním pro výrobu POA.

Václav se podílel na vzniku konstrukční kanceláře New Space Technologies, kde přinesl dlouholeté zkušenosti z vedení společností, podílí se na vedení projektů a na nastavení a realizaci strategie společnosti.

Používáme soubory cookies a podobné technologie, abychom umožnili služby a funkčnost našeho webu a pochopili vaši komunikaci s našimi službami. Kliknutím na Přijmout souhlasíte s použitím takovýchto technologií za účelem marketingu a analytiky.