Konstrukční kancelář

Služby

Naše konstrukční kancelář je připravena realizovat kompletní projekt nebo se podílet na vybraných vývojových fázích dle potřeb a zvyklostí zákazníka. Naším velkým benefitem je sdílení know-how mezi jednotlivými týmy a jeho využití v různých odvětvích.

Konstrukční kancelář

Konstrukční kancelář

Proces

Jsme připraveni realizovat kompletní projekt nebo se podílet na vybraných vývojových fázích. Počínaje návrhem koncepce podle požadovaných cílových parametrů, stylingem a posouzení ergonomií. Konstrukční návrh zpracováváme ve 3D prostředí, výstupem jsou 3D modely a kompletní výrobní dokumentace. Zajišťujeme pevnostní analýzy i aerodynamické simulace a výpočty. Vlastní oddělení technologie a přípravkové konstrukce se podílí na přípravě výroby, které předchází testování v naší vlastní zkušebně. Zákazníkům poskytujeme rovněž správu dat v PLM systému.

Process

1
Návrh
2
Koncept
3
KonSTRUKCE
4
VÝROBNÍ DOKUMENTACE
5
TESTOVÁNÍ
6
VÝROBA
Plná Kontrola

Vaše Výhody

Každý projekt je jiný a vyžaduje jiný přístup. Individuálně posoudíme náročnost projektu a nutnost použití pokročilých nástrojů, abychom společně došli efektivně k cíli, kterým je pro nás konečný produkt. Pevnostní analýzy, aerodynamické simulace, laboratorní, funkční a provozní zkoušky jsou nedílnou součástí procesu. Vše pro vás zajistíme.

Výhody

Komplexita

Jsme moderní konstrukční kancelář, kterou tvoří ucelený tým schopných a zkušených techniků s erudicí v designu, ergonomii, konstrukci, výpočtech, analýzách a zkušebnictví.

Inovativnost

Úspěšný vývojový proces vyžaduje inovativní přístup ve všech fázích, od počátečního návrhu po výrobu prototypu. Proto se neustále vzděláváme, sdílíme know-how mezi našimi týmy a maximálně využíváme nejmodernější CAD systémy.

Spolehlivost

Jsme silný a spolehlivý partner, který stojí vždy na Vaší straně. Zakládáme si na dlouhodobých vztazích a včasných dodávkách našich služeb.

Flexibilita

Jsme připraveni pracovat přímo u vás, abychom poznali váš systém práce a váš kolektiv, se kterým bude náš tým spolupracovat nebo převzít komplexní vývoj výrobku, který zpracujeme v našich kancelářích. Podle toho nastavíme komunikační kanály a systém práce, kontroly a ostatních důležitých vazeb.

Zkušenosti

Náš kolektiv tvoří zkušení konstruktéři, ale i mladí či začínající inženýři. Zkušenosti nabyté léty praxe se u nás neztrácí, ale předávají mezi generacemi, což oceňuje řada našich zákazníků na realizovaných projektech.

Kontaktujte nás
Kontakt

2016

Rok založení

35

Zaměstnanců

50+

Realizovaných projektů

Plná Kontrola

Nejnovejší software

Používáme řadu nejnovějších CAD a FEME software, abychom se efektivně zapojili do vývojových procesů našich zákazníků. Správu dat provádíme v pokročilých PLM systémech jako je Autodesk Vault.

DS Catia V5 a V6
DS Enovia
NX Siemens
PTC Creo s Windchill
Inventor
AutoCAD

Jsme členem

Jsme Členem

Spolupráce

Budujeme trvalé vztahy

Naši Partneři

Reference

Co o nás říkají naši klienti?

Reference

Spolupráce

Jsme připraveni pomoci Vám s Vaším unikátním projektem!

poptat spolupráci
Používáme soubory cookies a podobné technologie, abychom umožnili služby a funkčnost našeho webu a pochopili vaši komunikaci s našimi službami. Kliknutím na Přijmout souhlasíte s použitím takovýchto technologií za účelem marketingu a analytiky.