Konstrukční kancelář

Mladá společnost se zkušeným týmem odborníků

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející konstrukční kancelář, kterou tvoří ucelený a stále se rozšiřující tým schopných a zkušených techniků s erudicí v designu, ergonomii, konstrukci, výpočtech, analýzách a zkouškách. Společnost působí na trhu od roku 2016 a od té doby vyrostla z úzkého kolektivu nadšených specialistů ve významného poskytovatele všeobecných inženýrských služeb.
Zabýváme se rovněž vlastními projekty v oblasti Unmanned Aerial Vehicles, tedy UAV a pustili jsme se do velké věci, vyvíjíme obojživelné záchranářské vozidlo.

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející konstrukční kancelář, kterou tvoří ucelený a stále se rozšiřující tým schopných a zkušených techniků s erudicí v designu, ergonomii, konstrukci, výpočtech, analýzách a zkouškách.

Předčíme vaše očekávání

U nás v NST je kvalita na prvním místě, protože věříme, že kvalitně odvedená práce je zárukou spokojenosti zákazníků. A o to nám jde především, chceme být pro naše zákazníky dlouhodobý partner, partner, na kterého se můžete za každých okolností spolehnout. Partner, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

40+

Realizovaných projektů

97%

Projektů dodaných v termínu

0%

Reklamací

Klademe důraz na profesionální, inovativní a procesní přístup k realizaci projektů.

Václav Zajíc, MBA, Ředitel konstrukce

Naše priority

Vaše výhody

Vaše Výhody

Komplexita

Jsme mladá, neustále se rozvíjející konstrukční kancelář, kterou tvoří ucelený tým schopných a zkušených techniků s erudicí v designu, ergonomii, konstrukci, výpočtech, analýzách a zkušebnictví.

Inovativnost

Úspěšný vývojový proces vyžaduje inovativní přístup ve všech fázích, od počátečního návrhu po výrobu prototypu. Proto se neustále vzděláváme, sdílíme know-how mezi našimi týmy a maximálně využíváme nejmodernější CAD systémy.

Spolehlivost

Jsme silný a spolehlivý partner, který stojí vždy na Vaší straně. Zakládáme si na dlouhodobých vztazích a včasných dodávkách našich služeb.

Flexibilita

Jsme připraveni pracovat přímo u vás, abychom poznali váš systém práce a váš kolektiv, se kterým bude náš tým spolupracovat nebo převzít komplexní vývoj výrobku, který zpracujeme v našich kancelářích. Podle toho nastavíme komunikační kanály a systém práce, kontroly a ostatních důležitých vazeb.

Zkušenosti

Náš kolektiv tvoří zkušení konstruktéři, ale i mladí či začínající inženýři. Zkušenosti nabyté léty praxe se u nás neztrácí, ale předávají mezi generacemi, což oceňuje řada našich zákazníků na realizovaných projektech.

Kontaktujte nás
Kontakt

Spolupráce

Jsme připraveni pomoci Vám s Vaším unikátním projektem!

poptat spolupráci
Používáme soubory cookies a podobné technologie, abychom umožnili služby a funkčnost našeho webu a pochopili vaši komunikaci s našimi službami. Kliknutím na Přijmout souhlasíte s použitím takovýchto technologií za účelem marketingu a analytiky.